Політика

Павло Клімкін прокоментував реакцію Кремля на відео президента Зеленського

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував реакцію глави МЗС РФ Лаврова на відео президента Зеленського, в якому він запропонував новий формат переговорів.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Після реакції Лаврова на відео президента Зеленського журналісти задаються питанням, чи це взагалі прийнятно та правильно – робити такі пропозиції через відео.

Насправді ж, чому б і ні? Політика змінюється. У кожного свої фішки. Дональд Трамп, наприклад, спілкується твітами. Комусь подобається, комусь – не дуже. Але всі до цього майже звикли.”, – сказав він.

Читайте також:  ЦВК опрацювала 35% протоколів, лідирує «Слуга народу» із показником у 42%

До того ж, я не знаю, якою мірою це відео розраховане на Кремль, а якою – на внутрішнього користувача. Справа тут, скоріше, в іншому.

З Путіним під час війни навряд варто спілкуватися в тій самій манері, що з Порошенком під час виборчої кампанії.

Ну так, свідомо перебільшуючи, можна було б уявити, як втомлений Путін після багатогодинних дискусій в Раді Безпеки РФ виходить на Червону площу і, зі свого боку, записує відео – «Зустріч так зустріч», «Учасники так учасники», «Мінськ так Мінськ», «Росія залишає Донбас так залишає». І витирає сльозу. Лунає музика.

Читайте також:  Андрій Парубій заявив, що Рада сьогодні розгляне закон про імпічмент Президента

“Щось мені підказує, що такого не відбудеться. На жаль, Путіна не емоцію не візьмеш. Він на неї не ведеться. Він розуміє тільки силу і конкретні, злагоджені дії.

Тому, щоб системно протидіяти Росії, потрібні три речі – чітка стратегія, узгодженість дій та підтримка міжнародних партнерів.

А в іншому – чому б і не відео. Насправді я думаю, що за цим форматом майбутнє.”, – резюмував міністр.

Читайте також:  Надія Савченко йде у Раду від Донеччини

Читайте також:

Коментувати