fbpx
Суспільство

Володимир Зеленський зробив заяву про співпрацю з олігархом Коломойським

У четвер, 18 квітня, кандидат в президенти України Володимир Зеленський в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, заявив, що виходить з бізнесу студії “Квартал 95” і перестає бути партнером олігарха Ігоря Коломойського, а у разі обрання президентом, якщо його викриють в корупційних діях, піде у відставку сам.

“Ігор Коломойський – ваш партнер по бізнесу. Якщо він буде викритий у використанні деяких корупційних схем при вашому президентства, ви підете у відставку?” – поставив журналіст запитання Зеленському.

Читайте також:  Вбиті росіянином у Німеччині українці були військовослужбовцями ЗСУ, які проходили реабілітацію після поранень

“Якщо ці схеми будуть зі мною пов’язані … Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам” – дав відповідь кандидат.

“Тобто за Коломойського ви страждати не будете?” – уточнив журналіст.

“Якщо Коломойський буде викритий … Почекайте, я виходжу з бізнесу. Я виходжу зі студії “Квартал 95″. Я не буду виходити п’ять років, як хтось з якоїсь фабрики. Тому я фактично перестаю бути партнером”, – резюмував Зеленський.

Читайте також:  Страшна трагедія: в угорському селі шестикласниця встромила ніж в однокласницю

ЧИТАЙТЕ: Зеленський пообіцяв, якщо його оберуть президентом ініціюватиме відкриття кримінальних справ проти нинішньої влади

Читайте також: