fbpx
Політика

І у мене є питання чому корупціонери не сидять, – Порошенко

У середу, 17 квітня, Президент України Петро Порошенко під час спілкування з громадськими активістами та представниками громадських ініціатив в ефірі «Суспільного телебачення» наголосив на важливості продовження реформи системи правосуддя в Україні.

Про це повідомляє сайт президента України.

Глава держави зазначив, що при підготовці та реалізації судової реформи був використаний найкращий світовий і європейський досвід. «Кожна літера судової реформи пройшла експертизу Венеціанської комісії», – сказав Петро Порошенко та подякував громадським активістам за роботу в цьому напрямку.

Президент також зазначив, що роботу Верховного суду, який пройшов реформування, на сьогодні можна оцінювати «скоріш позитивно», попри справедливу критику громадськості щодо роботи всієї судової системи України. «Там немає таких скандалів чи жахливих рішень, які супроводжували старий Верховний суд», – додав він.

Читайте також:  В ЄС засудили візит Орбана на рф

«Я не кат і не суддя. І в повноваженнях Президента, принаймні Президента Петра Порошенка, немає  права дзвінком телефону до судді запроторювати за ґрати. Те, чого від мене вимагають… Я як раз проти цього боровся. Ми європейська країна. І суд має бути незалежним. І питання – чому корупціонери не сидять, у мене таке саме до керівників антикорупційних структур», – наголосив Петро Порошенко.

Читайте також:  Консульство України в Чехії: отримати послуги можна лише за наявності військово-облікового документу

Глава держави також зазначив, що в розслідуванні багатьох антикорупційних справ присутній політичний та іміджевий чинник, коли «деякі активісти і навіть прокурори, йдуть на прес-конференції. «І в результаті знищують справи, знищують відповідні структури», – сказав він.

Президент наголосив на важливості завершення судової реформи в судах першої інстанції та застеріг громадськість від спроб повернення «старої судової системи часів Януковича».

ЧИТАЙТЕ: Зеленський пообіцяв, якщо його оберуть президентом ініціюватиме відкриття кримінальних справ проти нинішньої влади

Читайте також: