Ми не дамо владі сфальшувати вибори, – Юлія Тимошенко

Комментарии:

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко розповіла під час виступу на мітингу в Луцьку, де вона перебувала в межах передвиборного туру, як захищатиме чесні вибори.

Так, Тимошенко зауважила, що вже зараз повним ходом з боку президента йде підкуп голосів і підготовка до фальсифікацій.

Зокрема, видача грошей з бюджету на підкуп йде за трьома напрямами: видають по 1000 грн тим, хто готовий віддати свій голос за Порошенка, за рахунок одноразових виплат пенсіонерам і видачі частині людей субсидій за ЖКП (і тільки на 2 місяці).

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

«Так президент намагається купити вибори, а не перемогти на них», – зауважила Юлія Тимошенко.

«Ми домовилися об’єднати свої сили і зібрати більшість членів комісій від кандидатів проєвропейської опозиції на кожній дільниці. Це означає, що ніхто не дасть сфальшувати вибори», – пояснила Голова партії.

За її словами, буде зібрано 30 тис. оригіналів протоколів з мокрими печатками і підписами.

Читайте також:  "Мирний" тур прем'єра Угорщини Орбана. Думка експерта (ВІДЕО)

«Ми зробимо все, щоб Україна побачила реальний результат на базі оригінальних протоколів, які заповнять дільничні виборчі комісії. Це унеможливить фальсифікації в ЦВК і в окружний виборчих комісіях. Ми згуртувалися і діятимемо спільно», – підсумувала кандидат у Президенти.

ЧИТАЙТЕ: Соболєв впевнений, що Юлія Тимошенко переможе на виборах президента