Суд встановив, що команда президента розповсюджує брехливу інформацію про Юлію Тимошенко, – Власенко

Комментарии:

Народний депутат Сергій Власенко під час брифінгу у Верховній Раді заявив, що печерський районний суд м. Києва задовільнив позов Юлії Тимошенко до керівника фракції президента у парламенті та визнав, що Артур Герасимов розповсюджує недостовірну інформацію про лідера «Батьківщини».

Про це повідомляє сайт партії «Батьківщина».

За його словами, якби «Батьківщина» на кожну таку брехливу заяву подавала заяву до суду, «то ми б, напевно, жили у тих судах».

Читайте також:  Петро Порошенко: Росія зобов’язана повернути наших моряків негайно

«Ми зробили це один раз і довели, що чинна влада під час виборів говорить не про те, як треба розвиватися Україні, не про те, що треба зробити для покращення добробуту громадян, для припинення корупції. На жаль, їхня технологія – це розповсюджувати абсолютно брехливу інформацію про найрейтинговішого опозиційного кандидата», – наголосив Власенко.

Читайте також:  Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу Куртом Волкером

«Фракція «Батьківщина» заявляє, що на сьогодні ми будемо припиняти всю брехню, яка ллється проти нашого лідера Юлії Тимошенко, зокрема і з вуст кандидата Петра Порошенка, і з вуст його підконтрольних політиків. Після рішення суду відсьогодні я маю офіційні підстави називати Артура Герасимова брехуном», – сказав заступник Голови партії.

Читайте також:  Швеція приєдналася до демаршу через повернення Росії у ПАРЄ

ЧИТАЙТЕ: Соболєв впевнений, що Юлія Тимошенко переможе на виборах президента