fbpx
Україна

“Даю 24 години для вибачення за брехню”: Луценко висунув ультиматум Гриценку

Генеральний прокурор України Юрій Луценко написав на своїй сторінці у Facebook, що кандидат в Президенти Анатолій Гриценко збрехав, говорячи про те, що син глави ГПУ «ховався від АТО».

«Я завжди вважав неприпустимим використовувати сім’ї в цілях політичної дискредитації. Але сьогодні дізнався, що кандидат в Президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Д. Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби я не ховав сина від фронту. Даю 24 години «чесному» полковнику для вибачення», – написав Луценко.

Зокрема, Луценко стведжує, що його старший син Олександр пішов у 2014 році на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади.

«І поки бравий екс-Міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з- під Пєсків в ході оборони ДАПу», – наголосиив Луценко.

«Не вважаю це чимось особливим. Це – обов’язок кожного громадянина своєї країни. Але поняття честі у мене і мого сина зовсім інші, ніж у цього г…», – резюмував глава ГПУ.

Читайте також: