Економіка

Гройсман розповів, про будівництво першої бетонної дороги в Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй Facebook-сторінці повідомив, що на Полтавщині продовжується будівництво першої бетонної дороги в Україні – зі стабілізацією погодних умов відновили роботу на окремих об’єктах будівництва на автомобільній дорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка.

“Довгий час траса була в критичному стані – вона не ремонтувалася більше 50-ти років. Уряд вирішив збудувати тут 80 км нової дороги з покриттям цементобетоном товщиною 74 см. Таке покриття у 5–7 разів міцніше за асфальтобетон. У 2019 ми продовжимо будувати трасу Дніпро – Решетилівка. Виділили на це 2 млрд грн. Дорога буде однією з найсучасніших в Україні”, – заявив Гройсман.

#РемонтДоріг. Дорога Н-31 Дніпро – Решетилівка

🛣 Дорога Н-31 Дніпро – Решетилівка з’єднує Дніпропетровську, Полтавську та Київську області. Довгий час траса була в критичному стані – вона не ремонтувалася більше 50-ти років. ➡ Уряд вирішив збудувати тут 80 км нової дороги з покриттям цементобетоном товщиною 74 см. Таке покриття у 5–7 разів міцніше за асфальтобетон.➡ В 2019 ми продовжимо будувати трасу Дніпро – Решетилівка. Виділили на це 2 млрд грн. Дорога буде однією з найсучасніших в Україні.#УрядГройсмана #РемонтДоріг Укравтодор Служба автомобільних доріг у Полтавській області – офіційна сторінка Славомір Новак

Gepostet von Volodymyr Groysman am Donnerstag, 17. Januar 2019

Читайте також:  В Україні можуть різко знизитися ціни на овочі

Читайте також:

Коментувати