Політика

“Очі бояться, а руки роблять”: Порошенко зробив гучну заяву про вступ до ЄС і НАТО

Президент Петро Порошенко під час виступу після завершення літургії в Святій Софії Київській заявив, що у майбутньому Україна здобуде те, що здається непосильним, і стане членом Європейського Союзу та НАТО.

«І в майбутньому відбудеться те, чого ми так прагнемо і що лише, на перший погляд, виглядає непосильним. Як в Україні кажуть: «Якщо навіть очі бояться, то руки роблять»! І буде результат – прийдуть і перемога, прийде мир, а Україна – країна успішна, країна заможна країна щаслива і країна радісна, стане членом ЄС та НАТО», – підкреслив глава держави.

Читайте також:  Справа "Савченко-Рубана": адвокат зробив важливу заяву

Також очільник держави зазначив, що у кожного з нас є трохи від «Фоми невіруючого», який усе ставить під сумнів. Водночас Президент нагадав, що не раз уже переконувалися, що для українців немає нічого неможливого, коли ми солідарні, коли ми всі діємо спільно як єдина українська політична нація.

Читайте також:  Тимошенко переконана, що замовивши 60 млн бюлетенів, ЦВК створює підґрунтя для фальсифікацій

«І це стосується не лише Томоса, але й Угоди про асоціацію з ЄС, це стосується і безвізового режиму, енергетичної й газової незалежності від Росії, рівно як і інших надскладних завдань, які ми вирішували протягом останніх п’яти років в рамках нашої української європейської та євроатлантичної державницької стратегії», – підсумував Порошенко.

Читайте також:  ТСК по розкраданню ЗСУ: Тимошенко і Гриценко проігнорували засідання

Нагадаємо, Томос про автокефалію об’єднаної Православної церкви України виставили у трапезному храмі Софійського собору (Малій Софії) 7 січня.

Читайте також:

Коментувати