fbpx
Політика

Затримані Росією українські моряки забезпечені адвокатами, – Денисова

Кожен український військовополонений, який незаконно утримується у Російській Федерації, вже має власного адвоката. Про це повідомила у Facebook український омбудсмен Людмила Денисова.

«Оплата адвокатських послуг здійснюватиметься за договорами, які укладатиме у Москві уповноважена особа МЗС України. Всі видатки бере на себе українська держава. Вони складатимуться з гонорару та додаткових витрат, яких потребуватимуть захисники українських моряків», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  ІПСО рф лякає угорців батальйоном "Айдар"

Зазначається, що дії договорів поширюватиметься на весь період попереднього слідства.

«З початку слідчих дій, від 11 грудня, кожному полоненому українському моряку буде забезпечено повноцінний захист.  Щодо ситуації з кримськими адвокатами, то переконана, що затримання на 5-ть діб Еміля Курбедінова пов’язане з його намірами захищати українського моряка Богдана Небилицю. Зараз, після ситуації з Курбедіновим, кримським адвокатам надходять погрози з боку силових структур окупаційної влади Криму», – додала Денисова.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

Раніше Порошенко пообіцяв зробити все можливе для звільнення українських моряків.

 

Читайте також: