fbpx
Суспільство

Міністр розповів про ситуацію у Смілі

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розповів, що у Смілі 171 житловий будинок, 11 шкіл, дитячі садки, 3 лікарні вже підключено до опалення. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

«Але питання в іншому, міська влада Сміли, яка свого часу передала обладнання теплокомуненерго в оренду і не контролювала ситуацію, зараз не хоче працювати в правовому полі. І тут ми повинні говорити про 22 статтю ЗУ “Про теплопостачання “, яка і з’явилася у зв’язку з тим, що створювалися нові підприємства, які брали в оренду ТКЕ і накопичували борги. Тому зараз необхідно повертати цю ситуацію у правове поле, забезпечити в першу чергу людей теплом за дорученням Президента України. І третє – розібратися, що потрібно зробити міській владі для отримання номінацій і укладення договорів з НАК “Нафтогаз”», – зазначив він.

Читайте також:  Полтава в жалобі: сьогодні провели в останню дорогу п'ятьох загиблих Героїв України (ФОТО)

Зубко додав, що відповідно до закону про місцеве самоврядування, послуга з теплопостачання населенню забезпечується місцевою владою.

«Я хочу подякувати всім міським головам, які вчасно забезпечили опалення у своїх містах – Авдіївка, Бахмут, Кам’янець-Подільський й інші. Це люди, які, крім отриманих шалених повноважень з реформою децентралізації, добре розуміють свою відповідальність», – підкреслив міністр.

Читайте також:  Консульство України в Чехії: отримати послуги можна лише за наявності військово-облікового документу

Раніше повідомлялося, що у Смілу повернули тепло.

Читайте також: