«Шахтар» знову крупно поступається «Манчестер Сіті» в рамках Ліги чемпіонів 2018/2019

В рамках четвертого туру Ліги чемпіонів 2018/2019 донецький «Шахтар» їздив в гості до «Манчестер Сіті». Підсумковий рахунок матчу «Манчестер Сіті» – «Шахтар» – 6:0.

Підопічні Паулу Фонсеки без шансів програли на виїзді, пропустивши шість м’ячів. На 14-й хвилині рахунок відкрив Давід Сілва. На 24-й хвилині Жезус забив з пенальті, яке призначив арбітр Віктор Кашшаї. Варто відзначити, що в цьому моменті Рахім Стерлінг зачепився за газон і сама впав. Бразилець записав на свій рахунок ще два голи – на 72-й хвилині (з пенальті) і на 90+2. Також за «Манчестер Сіті» відзначилися Стерлінг (49) і Марез (84).

Нагадаємо, що в минулій зустрічі цих двох команд англійці також крупно виграли.

У паралельному матчі «Ліон» і «Гоффенгайм» зіграли внічию 2:2. Таким чином, «Шахтар» з двома очками в активі посідає останнє місце в групі F.

ЧИТАЙТЕ: Ліга Європи 2018/2019: «Динамо» і «Ворскла» здобувають перемоги

Наступні поєдинки відбудуться 27 листопада 2018 року.