Економіка

«ВТБ Банк (Україна)» зробив важливу заяву

Керівництво «ВТБ Банк (Україна)», що входить до групи російського банку «ВТБ», зробило важливу заяву для українців. Про це повідомляє прес-служба банку.

«Як відомо, 5 вересня 2018 року Апеляційний суд міста Києва наклав заборону на відчуження всіх активів трьох українських банків, включно з VTB Bank (Україна). Сьогодні зусилля команди банку спрямовані на те, щоб донести свою позицію та відстояти правоту перед лицем української Феміди.

Читайте також:  Зростання цін на електроенергію не буде, – Гройсман

Однак до моменту розгляду відповідної апеляційної скарги, рішення зазначеного суду позбавило VTB Bank (Україна) можливості поповнювати ліквідність за рахунок реалізації набутого в процесі стягнення заставного майна й активів. У результаті VTB Bank (Україна) був змушений ввести превентивні обмежувальні заходи, спрямовані на стримування відтоку коштів клієнтів: введено комісії та ліміти на зняття готівки.

Читайте також:  Знизити тарифи вдвічі зараз готова лише «Батьківщина», - Юлія Тимошенко

Як частина міжнародної фінансової групи з бездоганною репутацією (ВТБ Банк), український банк має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси й управлінський досвід для продовження роботи та стабілізації ситуації», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що менеджмент банку робить все можливе для розблокування діяльності банку в максимально стислі терміни.

Читайте також:  Володимир Гройсман заявив, що з 1 липня знову підвищується пенсія для людей, які мали великий стаж

«Підкреслимо, що активів кредитної організації з великим запасом вистачає для погашення всіх клієнтських зобов’язань. Тому просимо наших клієнтів зберігати спокій та підтримати банк у ситуації, що склалася», – додали в прес-службі.

Читайте також:

Коментувати