Економіка Популярне

Увага клієнтам ПриватБанку! У ніч на 14 жовтня не будуть працювати карти, термінали і банкомати

ПриватБанк запланував перехід на нову версію систем керування базами даних (СКБД) процесингу Про це повідомляє прес-служба банку.

Даний крок дозволить збільшити продуктивність і якість обробки операцій з платіжними картками.

У зв’язку з цим банк оголосив про планову технологічну паузу процесингу у ніч на 14 жовтня 2018 року.

Читайте також:  Знизити тарифи вдвічі зараз готова лише «Батьківщина», - Юлія Тимошенко

У рамках процесу міграції на нову версію СКБД усі операції з платіжними картками банку буде припинено з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня. Технологічні роботи буде проведено в нічний час, коли навантаження мінімальне й більшість клієнтів не проводять активних операцій. Також не будуть працювати банкомати, термінали самообслуговування та торгові термінали банку.

Читайте також:  Інвестиції в Новокостянтинівську шахту дозволять забезпечити ураном близько 28% атомної енергетики країни, - Степан Кубів

«Ми просимо вибачення в клієнтів за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше опрацьовувати все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів. Технологічна пауза в роботі процесингу займе нетривалий час, тому радимо клієнтам перенести активні шопінг-сесії в інтернет-магазинах чи здійснення будь-яких інших безготівкових розрахунків на ранковий час», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Газ для населення у серпні має ще подешевшати на 265 грн

Читайте також:

Коментувати