fbpx
Популярне Україна

Створення єдиної Української православної помісної церкви є внутрішнім питанням, – Святий Престол

У Ватикані вважають, що створення єдиної Української православної помісної церкви є внутрішнім питанням православної церкви. Про це повідомляється на сайті Апостольської нунціатури в Україні.

«Частково виправляючи  новину, яку вчора надало урядове джерело, де йдеться про зустріч між Архієпископом Полом Річардом Ґаллаґером, Секретарем Відділу Відносин з Державами і паном Павлом Клімкіним, Міністром Закордонних Справ України, Апостольська Нунціатура в Україні ще раз підтверджує позицію, багаторазово висловлену Святим Престолом, для якого питання створення однієї Української Православної Помісної Церкви є внутрішнім питанням Православної Церкви, щодо якого Святий Престол не надавав та не має наміру будь-де надавати жодної оцінки», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що вчора міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з секретарем по міждержавним відносинам Святого Престолу Полом Річардом Ґаллаґером. Після неї він заявив, що Святий Престол підтримав рішення України про створення єдиної помісної православної церкви.

Читайте також: