Україна

Порошенко розповів про зміни в Україні

За останні роки в Україні було ухвалено низку важливих реформаторських рішень, які сприятимуть розвитку країни. Про це повідомив президент Петро Порошенко під час виступу на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), передає його прес-служба.

Зокрема мова йде про Закон «Про національну безпеку України», Закон про кібербезпеку, проведена медична, освітня реформа, революційний реформаторський Закон про приватизацію, нарешті скасований декрет про обмеження валютної свободи, який був підписаний ще 25 років тому.

Читайте також:  ВО ”Батьківщина” повідомила, коли офіційно висуне Тимошенко кандидатом у президенти

Також ухвалено закони про акціонерні товариства та товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, прийнято президентські пропозиції до Закону про єдине вікно на митниці.

«Не треба ходити по всяких чиновниках, бюрократах, а інколи корупціонерах — треба обмежити контакти людини й держави і зробити їх максимально прозорими», – заявив Порошенко.

Читайте також:  Порошенко назвав ефективні кроки у боротьбі з бідністю

Крім того було запроваджено систему електронних державних закупівель, що сприяло не лише посиленню боротьби з корупцією, а й зміцненню позицій України у рейтингу запровадження інновацій.

Читайте також:

Коментувати