Україна

Комітет ВР підтримав збільшення штрафу за невикористання ременів безпеки до 850 гривень

Члени Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності підтримали проект Закону «Про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та шоломами)» №8492. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Читайте також:  Савченко закликала Україну ”поділити кордон” з Росією

Згідно з ним, в Україні буде підвищено штраф за невикористання ременів безпеки в автомобілях до 850 гривень. На даний момент він становить 51 гривню.

«Необхідність прийняття законопроекту під час обговорення обгрунтовувалася високим рівнем смертності та травматизму на дорогах України. За офіційними даними Національної поліції України, щороку на дорогах України гине не менше 3,5 тисяч людей та травмуються не менше 35 тисяч. Тобто кожного дня на дорогах України гине понад 9 осіб. За цими показниками аварійності та наслідками дорожньо-транспортних пригод (ДТП), Україна є одним із лідерів серед європейських країн», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Верховна Рада України не змогла прийняти закон про сімейну медицину

Читайте також:

Коментувати