Збірна України з футболу здобула першу перемогу в рамках Ліги Націй

Збірна України з футболу провела свій перший матч в рамках Ліги Націй. Суперником підопічних Андрія Шевченка була Чехія. Підсумковий рахунок матчу Чехія – Україна – 1:2

Чехи відкрили рахунок досить швидко – на 4-й хвилині Патрік Шик забив гол у ворота Андрія Пятова. Наша збірна змогла відігратися під кінцівку першого тайму завдяки голу Євгена Коноплянки на 45+1 хвилині. Перемогу українцям приніс Олександр Зінченко, який забив на 90+3 хвилині.

«Ми створили достатню кількість нагод для того, щоб здобути перемогу. Збірна Чехії теж не зупинялася, останні 15 хвилин був відкритий футбол. Цим турнір і приваблює — команди розуміють, що група невелика, ігор дуже мало, кожна перемога дуже важлива. Ми були ближчими до перемоги та здобули її заслужено», – заявив після матчу Шевченко.

Наступний матч Україна проведе вдома 9 вересня проти збірної Словаччини.