fbpx
Спорт

Вернидуб має намір покинути «Зорю»

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб заявив про бажання покинути займану посаду. Про це повідомляє прес-служба команди.

“Думаю що так. Я, як головний тренер відповідаю за результат. Потрібно приймати це рішення. Для себе я прийняв таке рішення. Сподіваюся, що президент клубу Євген Геллер мене теж зрозуміє. Потрібен новий чоловік, який стане головним тренером, який зможе влити нову кров в клуб, в команду і вони почнуть показувати ще кращі результати, ніж ті, яких досягали ми », – зазначив він.

Нагадаємо, що вчора на виїзді «Зоря» програла в рамках плей-офф кваліфікації Ліги Європи 2018/2019 «Лейпцигу» (0:0, 3:2).

«Я вдячний всій команді, вдячний “Зорі”, за проведені в клубі 9 років. Думаю, час робити паузу. Сподіваюся, це піде на користь клубу. Я як головний тренер, не виконав завдання. Ми не вийшли в груповий етап. Плюс не дуже вдалий виступ у внутрішньому чемпіонаті. Після повернення до Києва завтра зустрінуся з президентом. Думаю, ми поговоримо, і я поясню своє рішення», – додав Вернидуб.

Читайте також: