Київське «Динамо» залишає Лігу чемпіонів 2018/2019

Київське «Динамо» не змогло нічого показати і в другому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів 2018/2019 років проти амстердамського «Аякса». Підсумковий рахунок зустрічі «Динамо» – «Аякс» – 0:0.

Як підсумок, за сумою двох матчів динамівці залишають турнір.

Відзначимо, що «Аякс» міг здобути перемогу, однак Душан Тадич не реалізував пенальті на 14-й хвилині (штанга).

«Мої установки виконували тільки в перші 15 хвилин, потім все розвалилося, з’явилася невпевненість, ми дуже швидко втрачали м’яч. Нам не вистачає ігор в чемпіонаті України. Але це теж досвід, ці хлопці разом лише 8 місяців. Рівень “Аякса” набагато вище. Так, могло статися чудо, але десь здорово грав воротар, десь Вербич не потрапив, але все ж клас “Аякса” вище “, – заявив після матчу тренер «Динамо» Олександр Хацкевич.

Таким чином, «Динамо» продовжить боротьбу в груповому етапі Ліги Європи 2018/2019.

«Динамо» – «Аякс» – 0:0 (перший матч – 1:3)

«Динамо»: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч – Шепелев (Гармаш, 46), Сидорчук (Шапаренко, 64) – Циганков, Буяльський (Русин, 85), Вербич – Супряга

«Аякс»: Онана – Мазрауі, де Лігт, Блінд, Вебер (Ейтінг, 79) – ван де Беек (де Віт, 85), Шене, де Йонг – Зіех, Хунтелаар, Тадич

Попередження: Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко – Зіех, Тадич

На 14-й хвилині Тадич не реалізував пенальті (штанга).