fbpx
Україна

Турчинов назвав обсяг оборонного бюджету на 2019 рік

Згідно з прогнозом Кабінету Міністрів України, ВВП на 2019 рік складатиме 3 946 млрд гривень, «тому фінансування сектору безпеки і оборони України, яке повинно бути не менш ніж 5% від ВВП, становитиме близько 200 млрд грн». Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

«Дохідна частина оборонного бюджету повинна формуватися виключно з реальних обґрунтованих надходжень», – наголосив він.

Читайте також:  Заяви путіна та Трампа щодо України за результатами телефонної розмови (ВІДЕО)

Турчинов додав, що серед пріоритетних напрямків фінансування на наступний рік заплановано, зокрема, розробку та закупівлю сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, зокрема, і крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, високоточних засобів ураження, боєприпасів та продуктів спеціальної хімії, посилення системи протиповітряної оборони держави та можливостей авіації Повітряних сил ЗСУ; реалізацію державної політики в сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спецзв’язку та захисту інформації; сучасне облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань ракет, боєприпасів тощо.

Читайте також:  Військових ТЦК без бойового досвіду та обмежень за станом здоров’я відправлять на фронт

«Одним з важливих пріоритетних завдань оборонного бюджету є реалізація соціальних гарантій військовослужбовців, насамперед підвищення їх грошового забезпечення, що необхідно для збереження професійного ядра Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших силових структур», – зазначив секретар РНБО.

Читайте також: