fbpx
Економіка Україна

Розмір платежів за газ та житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій не зміниться, – Розенко

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що розмір платежів за газ та житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій не зміниться. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Ймовірний перерахунок ціни на газ на отримувачах субсидій жодним чином не позначиться, тому що вони платять і платитимуть фіксовану суму. Ті люди, які будуть відчувати, що вони не в змозі самостійно повністю платити за житлово-комунальні послуги або газ, мають звернутися до управління соцзахисту і оформити субсидію», – зазначив він.

Також Розенко додав, що будь-яке рішення щодо зміни ціни на газ має прийматися після внесення змін до нової системи субсидій.

«Ці зміни, які відбулися у системі субсидій, мають бути відкориговані.  Лише після виправлення ситуації у системі субсидій, коли будуть зняті ті проблеми, які турбують сьогодні громадян, можна розглядати питання про зміну ціни на газ. Є відповідні доручення і урядового комітету, який я очолюю, і Прем’єр-міністра і я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і до системи субсидій будуть внесені необхідні корективи», – підкреслив міністр.

Читайте також: