fbpx
Спорт

Плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів 2018/2019: «Динамо» програло «Аяксу»

Київське «Динамо» програло на виїзді амстердамському «Аяксу» в рамках плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів 2018/2019 років. Підсумковий рахунок матчу «Аякс» – «Динамо» – 3:1 на користь голландців.

Господарі поля забили досить швидко – на 2-й хвилині відзначився Донні ван де Беек. «Динамо» відігралося на 16-й хвилині завдяки голу Томаша Кендзьори. До кінця першого тайму «Аякс» встиг ще двічі забити: Хакім Зійех (35-а) і Душан Тадич (43-а).

«У Києві ми більше уваги приділимо атаці, але при цьому не будемо забувати про оборону. Другий тайм сьогоднішнього матчу показав, що коли ми володіємо м’ячем, “Аякс” відчуває себе некомфортно. Інша справа, що навіть при такому ході подій ми робили багато втрат. Тому у Києві буде зовсім інша гра, в якій все і вирішиться», – заявив після матчу головний тренер киян Олександр Хацкевич.

Матч-відповідь між «Динамо» і «Аяксом» у Києві пройде 28 серпня.