fbpx
Економіка Україна

Заарештовано рахунки «Укргазвидобування»

Укргазвидобування

Ухвалено рішення про примусове стягнення з «Укргазвидобування» понад 261 млн грн у зв’язку із порушенням ТОВ «Карпатигаз», як оператором за договором спільної діяльності (СД), своїх зобов’язань за договором лізингу перед ТОВ «Центр фінансового лізингу». Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Таким чином, Товариство продовжує зазнавати збитків від спільної діяльності у рамках договору з ТОВ «Карпатигаз» та компанією «Місен Ентерпрайзес АБ» (Misen Enterprises AB), який було розірвано Арбітражним інститутом торгової палати Стокгольма 11 липня 2018 року.  Про це свідчить виконавче провадження відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 17 серпня 2018 року.  Відповідну постанову було ухвалено відповідно до судового рішення через позов ТОВ «Центр фінансового лізингу» солідарно до всіх учасників договору СД», – йдеться в повідомленні.

В «Укргазвидобуванні» здивовані швидкістю ухвалення рішень як з боку суддів, так і з боку Державної виконавчої служби щодо видачі документів, спрямованих на блокування рахунків і стягнення коштів лише з одного з учасників договору СД – Укргазвидобування, що відбулося протягом одного дня.

Читайте також: