Усик зайняв друге місце світового боксерського рейтингу незалежно від вагової категорії

бій Усик-Гассієв

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі українець Олександр Усик піднявся на 2-е місце світового рейтингу незалежно від вагової категорії за версією World Boxing News.

У цьому йому допомогла перемога над Муратом Гасієвим в фіналі WBSS. Відзначимо, що ще на початку 2018 року Усик займав 15-е місце. На першому місці при цьому розташовується ще один українець – Василь Ломаченко.

Нагадаємо, 21 липня в Москві відбувся фінальний поєдинок Всесвітньої боксерської суперсерії Усик-Гасієв. Українець здобув перемогу одноголосним рішення суддів – 120: 108 і двічі 119: 109. Таким чином, він зібрав у себе всі чотири пояси у важкій вазі – за версіями WBC, WBO, IBF і WBA, став абсолютним чемпіоном світу і виграв кубок Мохаммеда Алі.