Збірна Франції – чемпіон світу з футболу 2018 року

Збірна Франції у фінальному матчі Чемпіонату світу з футболу 2018 року впевнено обіграла збірну Хорватії. Підсумковий рахунок зустрічі – 4:2 на користь французів.

На 18-й хвилині підопічні Дідьє Дешама вийшли вперед – Маріо Манджукич зрізав м’яч в свої ворота після подачі зі штрафного від Антуна Грізманна. Хорвати відігралися на 28-й хвилині завдяки голу Івана Перішіча. Однак вже на 38-й хвилині відзначився Грізманн, забивши з вельми спірного пенальті. Ще два голи на свій рахунок записали Поль Погба (59-я) і Кіліан Мбаппе (65-я). Хорвати на це відповіли лише голом Манджукича на 69-й хвилині після помилки Уго Льоріса.

Таким чином, збірна Франції через двадцять років стає чемпіоном світу.

Нагадаємо також, що вчора збірна Бельгії обіграла збірну Англії з рахунком 2:0, таким чином завоювавши бронзові медалі ЧС-2018

Франція – Хорватія – 4:2

Голи: Манджукич, 18 (у свої ворота), Грізманн, 38 (пенальті), Погба, 59, Мбаппе, 65 – Перішич, 28, Манджукич, 69

Франція: Льоріс – Павар, Варан, Умтіті, Ернандес – Погба, Канте (Нзонзі, 55) – Мбаппе, Грізманн, Матюїді (Толіссо, 73) – Жиру (Набіл Фекір, 81)

Хорватія: Субашич – Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч (Пьяца, 82) – Брозовіч, Ракітіч –Ребич (Крамаріч, 71), Модріч, Перішич – Манджукич

Попередження: Канте, Ернандес – Врсалько