ЧС-2018: Збірна Хорватії стала другим фіналістом

В рамках Чемпіонату світу з футболу 2018 року відбувся другий півфінальний матч – Хорватія-Англія. Підсумковий рахунок зустрічі – 2:1 на користь хорватів.

Збірна Хорватії змогла здобути перемогу в додатковий час, і 15 липня зіграє в фіналі з французами. Вже на 5-й хвилині Кіран Тріпп’єр точним ударом зі штрафного відкрив рахунок. Підопічні Златко Даліча відігралися лише на 68-й хвилині завдяки зусиллям Івана Перішіча. Перемогу хорватам приніс гол Маріо Манджукича на 109-й хвилині.

Тепер на ЧС-2018 залишилося лише два матчі – 14 липня відбудеться поєдинок Бельгія-Англія за третє місце і 15 липня – фінал турніру Франція-Хорватія.

Хорватія – Англія – ​​2:1

Голи: Перішич, 68, Манджукич, 109 – Тріпп’єр, 5

Хорватія: Субашич – Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч (Піваріч, 94) – Брозовіч, Модріч (Бадель, 118), Ракітіч – Ребич (Крамаріч, 101), Перішич – Манджукич (Чорлука, 115)

Англія: Пікфорд – Уокер (Варді, 111), Стоунз, Магуайр – Тріпп’єр, Аллі, Хендерсон (Дайер, 97), Лінгард, Янг (Роуз, 91) – Стерлінг (Рашфорд, 74), Кейн

Попередження: Манджукич, Ребич –Уокер.