За кордоном

Великобританія і США звинуватили РФ у кібератаках

Служби безпеки США і Великобританії звинуватили Росію в кібератаках на державні і приватні організації інших країн, які є постачальниками «критично важливих інфраструктур».

«Діяльність уряду Росії продовжує загрожувати нашій кібербезпеці. Ми засуджуємо цю активність. Закликаємо всі відповідальні країни використовувати свої ресурси, в тому числі дипломатичні, правоохоронні, технічні та інші способи для подолання російської кіберзагрози», – зазначила заступник секретаря з питань кібербезпеки і зв’язку Великобританії Жанетт Манфрія.

Читайте також:  Денісова повідомила, що кримськотатарського активіста Бекірова перевезуть із сімферопольського СІЗО в лікарню

Відзначається, що підтримувані Кремлем російські хакери інфікували комп’ютерні маршрутизатори для вилучення інтелектуальної власності і, можливо, підготовки до майбутніх кібератак.

«Поки цей вид кібертак триватиме, ФБР буде проводити розслідування і знаходити злочинців, в даному випадку – це уряд Росії», – підкреслив представник ФБР Говард Маршалл.

Читайте також:

Коментувати