fbpx
За кордоном

Російських дипломатів вишлють з 24 країн, – Польща

видворення російських дипломатів

Голова підрозділу з питань ОБСЄ та східної безпеки Міністерства закордонних справ Польщі Домінік Янковський повідомив у себе в Twitter, що вже 24 країни прийняли рішення вислати російських дипломатів.

«Фактично, це вже 139 співробітників російської розвідки з 24 країн. Австралія щойно приєдналася і депортує двох росіян», – йдеться в повідомленні.

Серед країн, які прийняли рішення видворити російських дипломатів, значаться: Албанія, Хорватія, Чехія, Канада, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Македонія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія, Швеція, Великобританія, Україна, Австралія і США.

Читайте також:  Спростили організацію відпочинку та оздоровлення дітей за кордоном

Раніше прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей повідомила, що Росія відповідальна за отруєння Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Нагадаємо, на початку березня в Великобританії госпіталізували з серйозним отруєнням колишнього офіцера ГРУ Росії Сергія Скрипаля. У 2004 році він був заарештований ФСБ за підозрою у співпраці з британською розвідкою. Сергій Скрипаль повністю визнав свою провину і в 2006 році був засуджений на 13 років ув’язнення за державну зраду. Але в 2010 році був помилуваний в рамках обміну шпигунами між Росією і США, і з тих пір живе у Великобританії.

Читайте також: