1/8 Ліги Європи 2017/2018: «Динамо» поступилося «Лаціо» і покинуло турнір

1/8 Ліги Європи 2017/2018 «Динамо» - «Лаціо»

Київське «Динамо» в рамках 1/8 Ліги Європи 2017/2018 років програло римському «Лаціо». Підсумковий рахунок матчу «Динамо» – «Лаціо» – 0:2.

Кияни не змогли нічого протиставити своєму супернику, тому закономірно покинули турнір. За римський клуб відзначилися Лукас Лейва на 23-й хвилині і Стефан Де Врей на 83-й.

«Можу сказати, що рівень гравців “Лаціо” набагато вище, ніж у наших футболістів. Це треба визнати. Не вистачило, в першу чергу, досвідчених гравців в центрі поля, в опорній зоні, тому ми повністю, особливо в перші хвилини, провалили гру. Поступово захопили ініціативу, володіли м’ячем, але клас футболістів на сьогодні вище у “Лаціо”», – заявив після матчу головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич.

«Динамо» – «Лаціо» – 0:2

Голи: Лейва, 23, Де Врей, 83

«Динамо»: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар (Шабанов, 46), Піваріч – Шепелєв, Буяльський – Морозюк (Гонсалес, 59), Мораес, Циганков – Бесєдін (Мбокані, 70)

«Лаціо»: Стракоша – Л. Феліпе, Де Врей, Раду – Патрік (Марушич, 72), Пароло, Лукас Лейва, Альберто, Луліч (Лукаку, 69) – Андерсон, Іммобіле (Кайседо, 83)

Попередження: Мораес, Шабанов, Буяльський – Луїс Феліпе, Стракоша