1/8 Ліги чемпіонів 2017/2018: «Шахтар» і «Манчестер Юнайтед» залишають турнір

1/8 Ліги чемпіонів 2017/2018

Вчора, 13 березня 2018 року, стали відомі чергові чвертьфіналісти Ліги чемпіонів 2017/2018 років. Не обійшлося в цей раз і без несподіванок.

«Рома» – «Шахтар» – 1:0 (Перший матч – 1:2)

Хоч двоматчеве протистояння завершилося з рахунком 2:2, «Рома» проходить далі за рахунок забитого гола на виїзді. Єдиний гол в матч забив на 52-й хвилині Едін Джеко. Також з 79-ї хвилини гірники грали в меншості – Ордець заробив червону картку. Таким чином, «Шахтар» завершує виступи в Лізі чемпіонів в цьому сезоні.

«Манчестер Юнайтед» – «Севілья» – 1:2 (Перший матч – 0:0)

«Севілья» здобула перемогу на «Олд Траффорд» і пробилася до 1/4 Ліги чемпіонів 2017/2018. Героєм матчу сміливо можна назвати Віссама Бен Йеддера, який вийшов на заміну на 72-й хвилині. Форвард іспанського клубу вже на 74-й хвилині забив гол, а на 78-й – оформив дубль. Підопічні Моурінью відповіли на це лише точним ударом Ромелу Лукаку на 84-й хвилині.

На даний момент в 1/4 Ліги чемпіонів 2017/2018 пробилися «Севілья», «Рома», «Ювентус», «Манчестер Сіті», «Реал» і «Ліверпуль». Сьогодні нас також чекають матчі «Бешикташ» – «Баварія» і «Барселона» – «Челсі».