fbpx
Політика

Держдеп США закликав українську владу виконати обіцянки, дані за часів Євромайдану

США

Державний департамент Сполучених Штатів Америки вшанував пам’ять загиблих героїв Небесної сотні. Крім цього, він закликав українську владу виконати дані за часів Євромайдану обіцянки.

«Чотири роки тому українці з усіх верств суспільства і всіх регіонів країни об’єдналися на Майдані, щоб зажадати від свого уряду визнання європейського вибору громадян. Десятки українців – Небесна сотня – віддали свої життя заради мрії про кращу Україну. США будуть і надалі стояти поруч з Україною, оскільки вона стикається з триваючою російською агресією, в результаті якої загинули більше 10 тис. чоловік і були переселені понад 1,6 млн українців», – йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Держдепу США.

У відомстві зазначили, що попереду ще багато роботи, щоб виконати обіцянки Майдану.

«США закликають лідерів України подвоїти свої зусилля по здійсненню глибоких, всеосяжних і своєчасних реформ, необхідних для створення стабільної, демократичної, процвітаючої і вільної країни, яку заслуговують українці. Ми пишаємося тим, що працюємо з народом України у пам’ять жертв, принесених чотири роки тому за європейське майбутнє України», – додали в Держдепі.

Читайте також: