Ліга чемпіонів 2017/2018: «Шахтар» обіграв «Манчестер Сіті» і вийшов у плей-офф

Ліга чемпіонів 2017/2018 Шахтар-Манчестер Сіті

Донецький «Шахтар» пробився в плей-офф Ліги чемпіонів 2017/2018 років, обігравши в шостому турі групового етапу англійський «Манчестер Сіті». Підсумковий рахунок зустрічі «Шахтар»-«Манчестер Сіті» – 2:1.

Рахунок в матчі відкрив на 26-й хвилині Бернард. Вже на 32-й хвилині Ісмаїлі подвоїв перевагу гірників. «Манчестер Сіті» на це відповів лише голом Серхіо Агуеро на 90+2 хвилині з пенальті.

Таким чином підопічні Паулу Фонсекb набрали 12 очок в групі F і впевнено посіли друге місце.

Варто також відзначити, що в паралельному матчі «Наполі» на виїзді поступилося «Фейеноорду» з рахунком 2:1.

«Шахтар» – «Манчестер Сіті» – 2:1

Голи: Бернард, 26, Ісмаїлі, 32 – Агуеро, 90 + 2 (з пенальті)

«Шахтар»: Пятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Азеведо, 64) – Фред, Степаненко – Марлос (Коваленко, 82), Тайсон, Бернард – Феррейра (Хочолава, 88)

«Манчестер Сіті»: Едерсон – Мангаля, Фернандіньо (Агуеро, 69), Адарабіойо – Данило, Туре, Гюндоган, Фоден – Б. Сілва, Жезус, Сані (Діас, 62)

Попередження: Ракицький – Данило, Гюндоган