Ліга чемпіонів 2017/2018: «Шахтар» стартує з перемоги над «Наполі»

Ліга чемпіонів Шахтар-Наполі

Донецький «Шахтар» стартував в Лізі чемпіонів 2017/2018 років з вольової перемоги над «Наполі». Підсумковий рахунок матчу «Шахтар» – «Наполі» – 2:1.

Підопічні Фонсекі досить-таки швидко відкрили рахунок – на 15-й хвилині гол забив Тайсон. Незважаючи на активну гру футболістів італійського клубу, «Шахтар» зумів подвоїти свою перевагу. На 58-й хвилині відзначився Феррейра. «Наполі» відповів лише голом Міліка з пенальті на 72-й хвилині

У паралельному матчі групи «Манчестер Сіті» впевнено обіграв «Фейєноорд» з рахунком 4:0. Таким чином, «Шахтар» на даний момент займає друге місце в групі.

Наступну гру гірники проведуть на виїзді проти «Манчестер Сіті».

«Шахтар» – «Наполі» – 2:1

Голи: Тайсон, 15, Феррейра, 58 – Мілік (з пенальті), 72

«Шахтар»: Пятов – Срна, Ордець (Хочолава, 90+2), Ракицький, Ісмаїлі – Фред, Степаненко – Марлос (Коваленко, 77), Тайсон, Бернард – Феррейра (Дентіньо, 88)

«Наполі»: Рейна – Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам – Гамшик (Мертенс, 60), Діавара, Зьелінскі (Алан, 67) – Кальєхон, Мілік, Лоренцо Інсіньє

Попередження: Фред, Степаненко – Лоренцо Інсіньє, Мертенс, Кулібалі