«Реал» – володар Суперкубку УЄФА-2017

Суперкубок УЄФА-2017 «Реал»-«Манчестер Юнайтед»

У Скоп’є пройшов матч за Суперкубок УЄФА-2017 «Реал»-«Манчестер Юнайтед». Зустріч завершилася перемогою підопічних Зідана з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі відкрив на 24-й хвилині Каземіро. На 52-й хвилині Іско подвоїв перевагу свого клубу. «Манчестер Юнайтед» відповів на це лише голом Лукаку на 62-й хвилині.

Варто відзначити, що головна зірка «Реалу» – Кріштіану Роналду – практично весь матч провів на лаві запасних, вийшовши на поле лише на 82-й хвилині.

Для мадридців це вже четвертий Суперкубок УЄФА в історії. Раніше «Реал» завойовував цей трофей в 2002, 2014 і 2016 роках.

«Реал» – «Манчестер Юнайтед» – 2:1

Голи: Каземіро, 24, Іско, 52 – Лукаку, 62

«Реал»: Навас – Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело – Казіміро, Модріч, Кроос – Бейл (Асенсио, 74), Іско (Васкес, 74), Бензема (Роналду, 82)

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа – Валенсія, Лінделеф, Смоллінг, Дарміан –Матіч, Еррера (Феллаїні, 56), Погба – Мхітарян, Лукаку, Лінгард (Рашфорд, 46)

Попередження: Карвахаль, Рамос – Лінгард, Рашфорд