«Динамо» програє «Янг Бойз» і залишає Лігу чемпіонів 2017/2018

Янг Бойз-Динамо

Київське «Динамо» припиняє виступи у Лізі чемпіонів 2017/2018 років. Підопічні Хацкевича без шансів програли в матчі-відповіді проти «Янг Бойз». Підсумковий рахунок зустрічі «Янг Бойз»-«Динамо» – 2:0 на користь швейцарців.

Рахунок відкрив на 12-й хвилині Оаро, відзначившись з пенальті. Правда, варто відзначити, що рішення арбітра вельми сумнівне. А на 89-й хвилині Лотомба забив другий гол. У цьому епізоді припустився помилки Коваль, проте Максим до цього безліч разів виручав «Динамо».

Таким чином, загальний рахунок за сумою двох матчів 3:3, проте «Янг Бойз» проходить далі за рахунок голу на виїзді.

Кияни так нічого і не показали в матчі-відповіді, тому тепер їх чекає Ліга Європи, в яку ще потрібно потрапити.

«Янг Бойз» – «Динамо» – 2:0 (перший матч – 1:3)

Голи: Оаро, 12 (з пенальті), Лотомба, 89

«Янг Бойз»: Вьольфлі – Беніто, фон Берген, Нуху, Мбабу – Раві, Соу (Лотомба, 85), Саного, Фасснахт (Сулеймані, 73) – Оаро, Ассаль (Нсаме, 73)

«Динамо»: Коваль – Морозюк, Хачеріді, Віда, Кадар – Шепелєв (Корзун, 69), Сидорчук, Гармаш (Буяльський, 83), Гонсалес (Кравець, 90+2), Ярмоленко – Мбокані

Попередження: Мбабу, Оаро – Сидорчук, Шепелєв, Віда, Кадар, Гонсалес, Коваль, Хачеріді