Кваліфікація Ліги Європи 2017/2018: «Олександрія» та «Олімпік» здобули нічиї

Українські клуби – «Олімпік» Донецьк та «Олександрія» – почали свій єврокубковий сезон з третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2017/2018.

Донецький клуб приймав у себе грецький ПАОК. Матч завершився з рахунком 1:1. Рахунок в матчі відкрив на 49-й хвилині Біленький, проте вже на 59-й хвилині його зрівняв Педро Енріке. Тепер в матчі-відповіді українцям необхідно як мінімум забити один гол. Друге протистояння цих клубів пройде 3 серпня.

А ось «Олександрія» з’їздила в гості до румунської «Астри». Команди зіграли внічию 0:0. Варто зазначити, що з 78-ї хвилини український клуб грав у меншості  – Басов заробив другу жовту картку. Таким чином, доля путівки в наступний раунд вирішиться в матчі-відповіді, який так само пройде 3 серпня.