fbpx
Україна

Старостенко повідомила про створення Департаменту культурної спадщини у Києві

Ганна Старостенко

Заступник голови КМДА із гуманітарних питань Ганна Старостенко повідомила, що був створений Департамент культурної спадщини, який дозволить оперативно та конструктивно вирішувати нагальні питання захисту та проведення інспекційних перевірок об’єктів культурної спадщини. Рішення про створення відповідного департаменту прийняте Київрадою.

Відзначимо, що у Києві налічується понад 3,5 тисячі об’єктів культурної спадщини.

Читайте також:  Сьогодні День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Сьогодні в Києві налічується 3 552 об’єкти культурної спадщини, із них – 7 державних заповідників і 2 пам’ятки всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Усі ці об’єкти потребують постійного захисту, відновлення та контролю щодо їхнього стану та використання. Очевидно, що це серйозна і трудомістка робота, яку має виконувати самостійний орган охорони культурної спадщини, про що неодноразово нам вказувала громадськість у петиціях і зверненнях», – зазначила Старостенко.

Читайте також:  Вбиті росіянином у Німеччині українці були військовослужбовцями ЗСУ, які проходили реабілітацію після поранень

Вона додала, що тепер з’явиться можливість посилено контролювати виконання пам’яткоохоронного законодавства, покращити стан об’єктів комунальної власності, що є пам’ятками.

 

Читайте також: