fbpx
Спорт

«Реал» став чемпіоном Іспанії

Реал Мадрид

У матчі 38-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» обіграв з рахунком 2:0 «Малагу». На 2-й хвилин забив Кріштіану Роналду, а на 55-й хвилині відзначився Карім Бензема. Завдяки цій перемозі, «Королівський клуб» здобув три очка і остаточно закріпився на першому рядку.

Перемога в чемпіонаті Іспанії знаменна тим, що «Реал» повернув собі золото через цілих п’ять років. В останній раз мадридський клуб перемагав в сезоні 2011/2012 років.

Відзначимо, що це вже четвертий трофей «Реала» під керівництвом Зінедіна Зідана, який очолив команду в минулому році. Раніше мадридці перемагали в Лізі чемпіонів 2015/2016, Суперкубку Уєфа 2016 і Клубному чемпіонаті світу 2016.

3 червня 2017 року відбудеться фінал Ліги чемпіонів «Ювентус»-«Реал», в якому «Вершкові» можуть завоювати свій черговий трофей.