«Манчестер Юнайтед» і «Аякс» пройшли до фіналу Ліги Європи 2016/2017

Ліга Європи 2016/2017

Відбулися півфінальні матчі Ліги Європи 2016/2017 років – «Манчестер Юнайтед»-«Сельта» і «Ліон»-«Аякс». Тепер відомі фіналісти другого за важливістю клубного турніру Європи, перемога в якому дає право виступати в Лізі чемпіонів.

«Манчестер Юнайтед -«Сельта» – 1:1 (перший матч 1:0)

Незважаючи на невпевнену гру, «Манчестер Юнайтед» все-таки пройшов до фіналу Ліги Європи. Підопічні Моурінью змогли зіграти з «Сельтою» лише внічию. Рахунок в матчі відкрив на 17-й хвилині Феллаїні. На 85-й хвилині Ронкалья зрівняв рахунок. У підсумку 1:1 і англійців чекає складне випробування 24 травня.

«Ліон»-«Аякс» – 3:1 (перший матч 1:4)

Французи видали надзвичайно захоплюючий матч, проте зовсім трохи не дотягли до потрібного їм результату. При цьому рахунок у матчі відкрив «Аякс» – на 27-й хвилині забив Дольберг. Вже під кінець першого тайму Ляказетт забив двічі: на 45-й хвилині (з пенальті) і 45+1. На 81-й хвилині Геззаль вколотив третій гол, повернувши інтригу в матчі. Однак «Ліон» не зміг дотиснути свого суперника. 3:1 на користь французів, але далі йде «Аякс».

Фінал Ліги Європи 2016/2017 «Аякс»-«Манчестер Юнайтед» пройде 24 травня у Стокгольмі.