fbpx
Спорт

1/2 Ліги чемпіонів 2016/2017: «Реал» програє «Атлетіко», але виходить до фіналу

1/2 Ліги чемпіонів 2016/2017 «Атлетіко»- «Реал»

Мадридський «Реал» вийшов до фіналу Ліги чемпіонів 2016/2017, де йому належить битися з туринським «Ювентусом». Відзначимо, що саме «Королівський клуб» є чинним володарем трофея.

Однак повернемося до матчу 1/2 Ліги чемпіонів «Атлетіко»- «Реал». Підопічні Сімеоне мали відмінний шанс на камбек, проте їм не вистачило зовсім трохи. Вже на 12-й хвилині рахунок у матчі відкрив Сауль, а на 16-й Грізманн подвоїв перевагу, відзначившись з пенальті. І все було прекрасно до 42-ї хвилини, поки не забив Іско.

В кінцевому підсумку матч «Атлетіко»-«Реал» завершився з рахунком 2:1, але за сумою двох матчів – 2:4 – далі йдуть «Вершкові».

3 червня 2017 року відбудеться фінал Ліги чемпіонів 2016/2017 «Ювентус»-«Реал». Відзначимо, що мадридський клуб може стати першою в історії турніру командою, яка двічі поспіль вигравала цей трофей.