Події

Авдіївка знову зі світлом, ДСНС підключила нову лінію електропередачі

Авдіївка

В Авдіївці повністю відновлено централізоване електропостачання. Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, це стало можливим завдяки підключенню в тестовому режимі нової лінії електропередачі з боку смт Очеретине Ясинуватського району.

«Генератори ГСЧС залишаються на об’єктах соціально-побутової сфери для забезпечення електроенергією в разі потреби», – повідомляє ДСНС.

Читайте також:  Українські військові мають право стріляти у відповідь на Донбасі, - Волкер

Нагадаємо, що електропостачання Авдіївки припинилося 22 квітня через обстріли з боку бойовиків. Без електропостачання також залишилися 11 населених пунктів Ясинуватського району, Донецька фільтрувальна станція і Авдіївський коксохім.

Рекомендовані матеріали:

1 Коментарі

    • Українець 10:47

      Дуже добре. Тепер мешканці Авдіївки не будуть потерпати від рашиских окупантів та бандитів захарченка які обстрілюють місто. Наступний крок, це переведення інших міст Донбасу на інші електричні мережі, щоб не залежати від окупованих територій. ПОТІМ ПОВНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ОКУПОВАННОЇ ТЕРИТОРІЇ днр ВІД СВІТЛА. Не платять як усі Українці, нехай сидять без світла. ПОТІМ ВІДКЛЮЧИТИ ВОДУ.

Коментувати