fbpx
Спорт

«Ліон», «МЮ», «Аякс» і «Сельта» пройшли до півфіналу Ліги Європи 2016/2017

Ліга Європи 2016/2017

Вчора відбулися матчі-відповіді 1/4 Ліги Європи 2016/2017 років. Ми побачили хороший футбол з безліччю голів.

До півфіналу Ліги Європи пробилися «Манчестер Юнайтед», «Ліон», «Аякс» і «Сельта».

«Манчестер Юнайтед»-«Андерлехт» – 3:2 (перший матч – 1:1)

Англійці тільки в овертаймі змогли здобути путівку в наступний раунд. Основний час завершився з рахунком 1:1: на 10-й хвилині відзначився Мхітарян, а на 32-й – Ханні. Перемогу «Манчестер Юнайтед» приніс на 107-й хвилині Рашфорд.

«Бешикташ»-«Ліон» – 2:1 (6:7 по пенальті), (перший матч – 1:2)

У цій зустрічі командам не вистачило навіть додаткового часу, щоб виявити сильнішого, тому доля путівки вирішувалася в серії пенальті. За «Бешикташ» двічі забив Таліска (27-а і 58-а хвилини), а за «Ліон» – Ляказетт (34-а хвилина). У серії пенальті сильнішими виявилися французи – 7:6.

«Шальке»-«Аякс» – 3:2 (перший матч – 0:2)

«Аякс» видав фантастичний матч, просто-таки вирвавши путівку до півфіналу. Голландці програвали 3:0, а з 80-ї хвилини грали в меншості, але в підсумку забили два потрібних голи. Рахунок на 53-й хвилині відкрив Горетцка, вже на 56-й хвилині Бюргшталлер подвоїв перевагу свого клубу. Здавалося б, що на 105-й хвилині Даніель Каліджурі поставив крапку в матчі, проте зусиллями Віргевера (111-а хвилина) і Юнеса (120-а хвилина) «Аякс» пройшов далі.

«Генк»-«Сельта» – 1:1 (перший матч – 2:3)

Дана зустріч стала єдиною, де доля путівки до півфіналу вирішилась в основний час. Рахунок в матчі відкрив на 63-й хвилині Сісто. «Генк» відповів на це лише голом Троссарда на 67-й хвилині, однак цього виявилося недостатньо.

Жеребкування півфіналу Ліги Європи 2016/2017 пройде сьогодні, о 14:00 за київським часом.