Ліга чемпіонів 2016/2017: «Ювентус» і «Монако» пробилися в півфінал

Ліга чемпіонів 2016/2017

Вчора пройшли останні матчі 1/4 Ліги чемпіонів 2016/2017 років – «Барселона»-«Ювентус» і «Монако»-«Боруссія» Д. Тепер відомі всі півфіналісти турніру в цьому сезоні.

«Барселона»-«Ювентус»

Як не намагалися іспанці, знову створити диво у них не вийшло. «Ювентус» не дозволив своєму суперникові забити жодного гола. У підсумку нульова нічия, і італійці заслужено йдуть далі. Відзначимо, що тепер «Ювентус» є чи не головним фаворитом турніру.

«Монако»-«Боруссія» Д

«Монако» ж і в другому матчі довів, що є сильнішим за «Боруссії». Підопічні Жардіма виграли з рахунком 3:1. Рахунок в матчі вже на 3-й хвилині відкрив Кіліан Мбаппе. На 14-й хвилині Фалькао подвоїв перевагу свого клубу. На 48-й хвилині Ройс скоротив відставання, однак Жермен, забивши на 81-й хвилині, встановив остаточний рахунок в матчі.

Четвірка півфіналістів Ліги чемпіонів 2016/2017 виглядає так: «Реал», «Атлетіко», «Ювентус» і «Монако».