Результати перших матчів 1/4 Ліги Європи 2016/2017: «Аякс», «Ліон» та «Сельта» здобули перемоги

Ліон у Лізі Європи 2016/2017

Вчора, 13 квітня 2017 року, відбулися перші матчі 1/4 Ліги Європи 2016/2017 років.

«Андерлехт»-«Манчестер Юнайтед» – 1:1

Головний фаворит турніру – «Манчестер Юнайтед» – не зміг утримати перемогу в гостях, проте завдяки виїзному голу має хороші шанси пройти в півфінал. Рахунок на 36-й хвилині відкрив Мхітарян. На 86-й хвилині забив Дендонкер.

«Аякс»-«Шальке» – 2:0

Голландці без проблем впоралися зі своїми німецькими колегами. Всю гру зробив Клаассен, який забив спочатку з пенальті на 23-й хвилині, а потім і з гри на 53-й хвилині.

«Ліон»-«Бешикташ» – 2:1

Програючи по ходу матчу, французи змогли здобути перемогу всього за декілька хвилин. Рахунок в матчі відкрив на 15-й хвилині Бабель. Перемогу «Ліону» принесли Толіссо і Морель, відзначившись на 83-й і 85-й хвилинах відповідно.

«Сельта»-«Генк» – 3:2

Іспансько-бельгійське протистояння подарувало нам аж п’ять голів, але перемога дісталася «Сельті». Рахунок на 10-й хвилині відкрив Боетьюс. Однак Сісто і Аспас, забивши на 15-й і 17-й хвилинах, вивели «Сельту» вперед. На 38-й хвилині Гвідетті забив третій гол для свого клубу. Буффель відзначився на 68-й хвилині. Завдяки двом забитим голам на виїзді, «Генку» буде достатньо перемогти в домашньому матчі з рахунком 1:0 для того, щоб пройти далі.