І знову розгром: “Барселона” крупно програла “Ювентусу”

Дибала

У Турині відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між місцевим «Ювентусом» і каталонською «Барселоною». Зустріч завершилася розгромною перемогою господарів поля – 3:0.

Для каталонців гра почалася просто кошмарно, так як вже в перші десять хвилин гри вони пропустили гол від форварда Пауло Дибали. Ще в першому таймі аргентинець оформив дубль, знову засмутивши каталонський гранд.

У другій половині гри крапку в матчі поставив захисник «Ювентуса» Джорджо К’єлліні, який замкнув подачу з кутового.

Зазначимо, що минулого стадії каталонці також крупно програли в першому матчі з «ПСЖ» (0:4), але потім зуміли зробити неймовірний камбек, розгромивши французів на своєму полі.

Повторна зустріч пройде 19 квітня в Іспанії.

Зазначимо, що вчора також повинен був відбутися матч між дортмундською «Боруссією» і «Монако», але гра була перенесена через вибух біля автобуса німецького клубу. Під час інциденту травму отримав захисник дортмундців Марк Бартра, який зараз перебуває в лікарні.

Очікується, що зустріч відбудеться сьогодні, 12 квітня.