Курйози

Російський «експерт» зганьбився заявою про будову Землі (відео)

Томагавк

У мережі активно обговорюють виступ так званого експерта на російському телебаченні, який зробив гучну заяву про будову Землі.

В ефірі своєї програми кремлівський пропагандист Володимир Соловйов поцікавився у гостя студії про те, чому комплекси С-300 в Сирії не змогли впоратися з американськими «Томогавками», які були випущені з сирійської базі.

У своїй відповіді експерт зазначив, що комплекси розташовані далеко від бази, та й взагалі – виною всьому «кривизна земної поверхні».

Нагадаємо, що удар став відповіддю на хімічну атаку Сирії по мирному населенню.

Читайте також:

4 Коментарі

  • Евгений 15:47

   У этого “эксперта” явная кривизна в мозгу. Судя по выражению рожи – признаков ума там вообще нет. Вместо мозга у него через всю голову проходит одна тонкая веревочка, которая удерживает на ней уши, чтобы не отпали. Из его “слов” можно заключить, что когда конструкторы в Россее изобретали ЗРК они были на 100% уверены, что Земля имеет форму плоской тарелки! А она блин кривая! Суки ученые!!!

  • Радиохулиган75 16:19

   Ну он как бы и не зганьбився так-то. Земля даже на поверхности моря и то кривая, если автор заголовка не в курсе вдруг 🙂 А радиоволны не умеют огибать кривизну планеты вообще и неровности земной поверхности в частности. В общем, всё что находится за возвышенностью и имеет высоту меньшую этой возвышенности, становится невидимым для радаров. Именно поэтому ПВО должна быть эшелонированной, то бишь – иметь несколько линий.

   • Мирослав 10:32

    “радиоволны не умеют огибать кривизну планеты вообще и неровности земной поверхности в частности” – це треба розказати тим радіолюбителям, які на своїх часто самопальних радіостанціях зв’язуються з такими ж радіолюбителями на іншому краю світу або радіостанціям, які без ретрансляторів ведуть передачі на тисячі або й десятки тисяч кілометрів. Усе залежить від довжини хвилі. Так що “радиохулиган” – зовсім не рідіоексперт.

   • Мирослав 10:33

    “радиоволны не умеют огибать кривизну планеты вообще и неровности земной поверхности в частности” – це треба розказати тим радіолюбителям, які на своїх часто самопальних радіостанціях зв’язуються з такими ж радіолюбителями на іншому краю світу або радіостанціям, які без ретрансляторів ведуть передачі на тисячі або й десятки тисяч кілометрів. Усе залежить від довжини хвилі. Так що “радиохулиган” – зовсім не радіоексперт.

Коментувати