Шоу-бізнес

«Зоряні війни» виходитимуть протягом 15 років

NME, посилаючись на слова голови компанії Disney Боба Айгера, повідомляє, що фільми  всесвіту «Зоряних воєн» будуть виходити до 2032 року. За його словами, у студії досить сюжетів, щоб радувати фанатів ще мінімум 15 років.

Айгер підкреслив, що вже зараз Disney думає не тільки про те, як продовжити історію після дев’ятого епізоду, але і що буде у всесвіті протягом наступних п’ятнадцяти років.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

Нагадаємо, що «Зоряні війни» на даний момент складаються з семи епізодів, а також спін-оффу під назвою «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія». У грудні 2017 року вийде восьмий фільм франшизи – «Зоряні війни. Епізод VIII: Останні джедаї».

У травні 2018 року на екрани вийде ще один спін-офф, який буде присвячений Хану Солу. На травень 2019 року запланована прем’єра дев’ятого епізоду кіновсесвіту.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

«Зоряні війни» були створені режисером Джорджем Лукасом. Варто відзначити, що дана кінофраншиза займає третє місце серед найприбутковіших, поступаючись лише всесвіту Гаррі Поттера і кіновсесвіту Marvel.

Найкасовішим фільмом є сьома частина – «Зоряні війни: Пробудження сили», яка зібрала в прокаті понад 2 мільярди доларів. З огляду на амбіційні плани творців і популярність фільмів, незабаром франшиза може і очолити список.

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано перший тизер з восьмого епізоду “Зоряних воєн”

Нагадаємо, що права на кіновсесвіт «Зоряних воєн» належить компанії Disney, яка придбала в 2012 році компанію Lucasfilm за 4,05 мільярдів доларів. З огляду на збори нових фільмів, дана угода вийшла вигідною для Disney.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джилленгол зніметься у фільмі, заснованому на статті «The Anarchists vs. the Islamic State»

Читайте також:

Коментувати