Економіка

«Сбербанк» відповів на санкції України блокуванням кредитних карт українців

Вчора стало відомо, що Нацбанк України запропонував ввести санкції проти російських банків в Україні, заборонивши їм виведення капіталу за межі країни. Сьогодні президент України Петро Порошенко підписав рішення про введення відповідних санкцій.

У зв’язку з цим, «Сбербанк Росії» в Україні заблокував кредитні карти українців. Як повідомляє прес-служба фінансової установи, дані заходи тимчасові. При цьому погашення заборгованості здійснюється в стандартному режимі.

Читайте також:  На біржі CBOE стартували торги ф'ючерсами на Bitcoin

Раніше «Сбербанк Росії» ввів обмеження на зняття готівки. Причиною такого вчинку в банку назвали «неправомірні дії третіх осіб по блокуванню головного офісу «Сбербанку» та спричинення фізичної шкоди банкоматам банку». З 16 березня 2017 року добовий ліміт на операції зі зняття готівки з карткових рахунків становить 20 тисяч гривень (еквівалент в інших валютах) з одного карткового рахунку клієнта. Будь-які безготівкові операції з карткових рахунків обмежені сумою 30 тисяч гривень (еквівалент в інших валютах).

Читайте також:  Білоруський держбанк має намір придбати українську «дочку» «Сбербанку»

Нагадаємо, санкції були введені проти «Сбербанку», Промінвестбанку, ВТБ, БМ Банку та ВіЕс Банку.

Рішення про санкції було прийнято після того, як «Сбербанк» погодився працювати з клієнтами, які мають паспорти самопроголошених ДНР і ЛНР.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати