Політика

Робота Київради припинена на невизначений термін

Засідання Київради не проводитимуться до тих пір, поки не буде розв’язано управлінську кризу. Відповідну заяву зробив депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Бондаренко.  

За словами політика, таке рішення було прийнято на Погоджувальній раді лідерами фракцій «Батьківщина», ВО «Свобода», «Самопоміч» та «Єдність» у Київраді.  

«Депутати чотирьох демократичних фракцій Київради не будуть відновлювати роботу Київради як мінімум до тих пір, поки до Києва не повернеться той, хто почав цю управлінську кризу – мер столиці, і до тих пір, поки він особисто не буде присутній на засіданні Київради, незважаючи на його плани поїхати на футбол і бокс в Європу», – сказав Бондаренко.  

Читайте також:  Жадан взяв Омеляна на поруки

При цьому він зазначив, що оскільки дата повернення Віталія Кличка в місто залишається невідомою, то і неясно, коли відновиться робота Київради.  

«Поки не будуть проводитися засідання в Київраді, депутати фракції «Батьківщина» в Київраді працюватимуть з виборцями в округах», – констатував політик.   

Читайте: «Батьківщина» проводить під КМДА акцію протесту на захист виборів до райрад

Читайте також:  Порошенко зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

Фото: media.novostimira.com

Рекомендовані матеріали:

Коментувати