fbpx
Політика

Надія Савченко направила лист подяки Юрію Луценку

Народний депутат України Надія Савченко написала лист Генеральному прокурору України Юрію Луценку, в якому подякувала йому "за оперативне реагування на питання, які були викладені в її депутатських зверненнях до ГПУ".

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Читайте: Савченко закликала депутатів «віддати зайве»

У зверненні Савченко також подякувала Головному військовому прокурору України А.Матіосу і прокурору Харківського гарнізону А.Бугайцю "за безпрецедентні результати роботи, зокрема по реальному захисту інтересів держави в суді і виконання судових рішень на користь держави".

Читайте також:  Іран так і не надав Україні звіт щодо збитого літака МАУ, - Єнін

Особливу увагу Савченко звернула на те, що навесні 2016 року за позовом прокуратури Харківського гарнізону Міністерство оборони України отримало земельну ділянку загальною площею близько 5000 га, яка була вилучене у приватної організації. Крім того, в цьому році було задоволено позов військового прокурора Харківського гарнізону в інтересах Міністерства оборони України, яким приватна структура зобов’язана повернути державі земельну ділянку площею близько 2 га в центрі Харкова.

Читайте також:  МЗС України прокоментувало затримання Навального

Савченко також попросила ГПУ взяти на контроль процес передачі зазначених ділянок Міністерству оборони України, а також цільове використання землі після її передачі.

Читайте також: